Osiedle Moczydło - Zachód

Kompleks budynków położonych na terenie Gminy Ursynów w bliskim sąsiedztwie Lasu Kabackiego, 600 m. od stacji metra "Kabaty".
Na inwestycje ta skaładają się cztery zespoły (zadania) wielorodzinnych budynków mieszkalnych, przy ulicach: Ekologicznej, Wąwozowej, Rybałtów i Pod Strzechą.
Teren Spółdzielni mieszkaniowej "KLUB DWUSTU" w obecnej chwili jest całkowicie zagospodarowany, znajdują się tu sklepy, bank, pralnia, fryzjer i inne lokale usługowe. W najbliższej okolicy jest przedszkole, szkoła podstawowa, liceum ogólnokształcące oraz kościół.
Budynki spółdzielni tworzą dwa wielkie tereny z patio w środku na którym jest plac zabaw dla dzieci i dużo zieleni. Wybudowane również zostały dwa garaże podziemne, w których łacznie może parkować ponad 350 aut. Budynki spółdzielni są podzielone na cztery zadania i tak mamy dwa zadania o niskiej zabudowie (trzy piętra), i dwa wielokondygnacyjne (do dwunastu pięter) w formie kaskadowej.
Wysoki standard wykonania zapewnia lokatorom możliwość indywidualnego wykończnia mieszkań według własnych gustów i upodobań.

Dogodna lokalizacja w pobliżu zielonych płuc stolicy, wygodna komunikacja z centrum miasta, stały dostęp do Internetu i wspaniałe tereny zielone powstałe według indywidualnych projektów zapewniają komfort mieszkania i wypoczynku zarówno dla dorosłych jak i dzieci.


Szczegółowy opis wykonania i charakterystyaka poszczególnych realizacji:
Zadanie 1      Zadanie 2      Zadanie 3      Zadanie 4      Galeria